הרצאה תל אביב
.

הרצאה - מעובדת הייטק לבלוגרית טיולים

יום חמישי| 31.10.2019 | בשעה 19:00 | מיינדספייס ת"א

זה אולי ישמע מוזר לאור הדברים שעשיתי בשנים האחרונות, אבל אני בן אדם שנלחץ משינויים ואני מודאגת באופן תמידי..

אז מה גרם לי ולבעלי רומן לפני ארבע שנים להתפטר מהעבודות שלנו בהייטק, למכור את כל הרכוש שלנו ולטוס לטיול לזמן לא ידוע עם כרטיס טיסה לכיוון אחד לתאילנד?

האמת שאחת ההחלטות שהגעתי אליהן מגיל צעיר, זה שאם אני מפחדת ממשהו אז אני חייבת לעשות אותו!

הטיול שלנו בסוף היה שבעה חודשים ובמהלך השהות שלנו בהודו פתחנו את הבלוג מטיילת מחוץ לקופסא. כשחזרנו לארץ מצאנו את עצמנו בלי עבודות, בלי דירה ועם הרבה מחשבות מה יהיה הלאה..

ההבנה שאני לא רוצה לחזור להייטק לא השאירה לי ברירה, אלא להמציא את עצמי מחדש וההבנה הזאת גרמה לי להתמיד ולהתעקש ועם הזמן הצלחתי לפתח את הבלוג ולהקים ממנו את העסק שלי.

 

במהלך השנים האלה התמודדתי עם הרבה חוסר וודאות, פחדים ומחסומים, אבל כל פעם שחשבתי לחזור לאזור הנוחות שלי ולעבודה בהייטק , שאלתי את עצמי "מה אני רוצה מהחיים האלה? ומה יגרום לי להיות מאושרת?"

  • האם זה יקרה אם נהיה נוודים?
  • האם זה יקרה אם נרוויח יותר כסף?
  • האם זה יקרה אם נמשיך לטייל בלי סוף?

התהליך הזה גרם לי להגיע להרבה תובנות על החיים וגם לפתח כלים פרקטיים להתמודדות עם החוסר וודאות והפחדים החדשים שעולים מדי יום.

בהרצאה אשתף אתכם בתובנות והכלים האלה :) בשילוב עם הסיפור שלנו מהשנים האחרונות.

מרצה - נופר רונן

היי :) קוראים לי נופר ואני בלוגרית טיולים במשרה מלאה. הבלוג שלי "מטיילת מחוץ לקופסא" הוא אחד הגדולים בארץ בתחום הטיולים.

בשנתיים האחרונות הבלוג הפך להיות העסק שלי והוא מימן לי את כל הטיולים (כל חודש יעד חדש בעולם יחד עם בעלי רומן). לבלוג יש למעל מ55 אלף מבקרים בחודש, 40 אלף עוקבים ברשתות החברתיות והשנה אף זכיתי בתחרות הבלוג אהוב הקהל ומקום שני בבלוג השנה בקטגוריית טיולים.

רכישת כרטיסים

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.